define( 'WPCACHEHOME', '/home/jukeboxh/public_html/dkvdecorridor.nl/wp-content/plugins/wp-super-cache/' ); Competitieprogramma Recreanten

Competitieprogramma Recreanten

PROGRAMMA / UITSLAGEN  ZAALCOMPETITIE WINTER  2018 / 2019

 

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
07 nov.  20.00u.  BIO  Corridor 1 6 – 5 Den Ekkerman, Wal 150, Veldhoven
21 nov.  21.00u. Prinses Irene  Corridor 1 7 – 3 De Overbeek, De Hoef 23A, Nistelrode
28 nov.  20.00u.  Corridor 1  Korloo 11 – 2 De Landing, Son en Breugel
12 dec.  19.30u.  Klineca  Corridor 1 D’n Aanloop, Maalderij 3, Hoogeloon
09 jan.  20.00u.  Corridor 1  Rietvogels De Landing, Son en Breugel
23 jan.  20.00u.  Corridor 1 Prinses Irene De Landing, Son en Breugel
06 febr  20.30u.  Korfrakkers  Corridor 1 Ter AA, Den Uil, Erp
13 febr  20.00u.  Corridor 1  Rosolo De Landing, Son en Breugel
27 febr  20.00u.  Corridor 1  DAW De Landing, Son en Breugel
20 mrt.  20.30u.  Be Quick  Corridor 1 Sportiom, Victorialaan 10, Den Bosch

 

 

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
21 nov.  21.00u.  DAW  Corridor 2 7 – 4 De Hekel, Vlasroot 35, Zeeland
28 nov.  20.30u.  Be Quick  Corridor 2 Niet gespeeld Sportiom, Victorialaan 10, Den Bosch
12 dec.  20.00u.  Corridor 2  Korfrakkers De Landing, Son en Breugel
16 jan.  20.00u.  Corridor 2  Be Quick De Landing, Son en Breugel
23 jan.  19.00u.  Korloo  Corridor 2 De Zaert, H. Stokstraat 1, Heeswijk Dinther
30 jan.  20.00u.  Corridor 2  DAW De Landing, Son en Breugel
06 febr  21.00u. Prinses Irene  Corridor 2 De Overbeek, De Hoef 23A, Nistelrode
20 febr  20.00u.  Corridor 2  Flash De Landing, Son en Breugel
13 mrt.  20.00u.  Corridor 2  Flamingo’s De Landing, Son en Breugel
20 mrt.  21.00u.  Altior  Corridor 2 De Zaert, H. Stokstraat 1, Heeswijk Dinther

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN  VELDCOMPETITIE NAJAAR  2018

 

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
12 sept  19.30u.  Corridor 1  Dakos 4 – 3 v. Gentlaan, Breugel
19 sept  20.00u.  Flamingo’s  Corridor 1 Afgelast De Heibunders, Mariahout
26 sept  19.30u.  Corridor 1  De Korfrakkers 8 – 3 v. Gentlaan, Breugel
03 okt  20.00u.  Rietvogels  Corridor 1 2 – 1 Den Droevendaal, Riethoven
10 okt  19.30u.  Corridor 1  Altior 4 – 8 v. Gentlaan, Breugel
31 okt  19.45u.  Vessem *  Corridor 1 5 – 5 De Lille, Vessem

Wedstrijd met * wit shirt mee nemen, tegenstander speelt in het groen.

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
12 sept  20.00u.  Prinses Irene  Corridor 2 9 – 2 De Schellen, Nistelrode
19 sept  19.30u.  Corridor 2  Avanti/Celeritas 3 – 7 v. Gentlaan, Breugel
26 sept  20.00u.  Altior *  Corridor 2 7 – 3 Droevendaal, Heeswijk-Dinther
03 okt  19.30u. Corridor 2 Be Quick 6 – 7 v. Gentlaan, Breugel
10 okt  20.00u.  Korloo  Corridor 2 5 – 7 De Hoef, Loosbroek
24 okt  19.30u.  Corridor 2  Flamingo’s 2 – 5 v. Gentlaan, Breugel

Wedstrijd met * wit shirt mee nemen, tegenstander speelt in het groen.

Lees meer