Recreanten 2

Veld: 19.30 uur, gekoppeld aan Midweek 2
Zaal: 20.00 uur. Woensdag, De Landing
Breedtekorfbal, speelt in regio Langstraat/Meijerij.
Coach: Jeanne Brugmans/Thea de Groot/Maria Kusters
Aanvoerster: Anita Merks

Speelsters:

  1. Jacqueline de Brouwer
  2. Mia v. Deursen
  3. Leonie Essens
  4. Nelly Essens
  5. Ine Habraken (halve wedstrijden)
  6. Marian v.d. Heijden
  7. Renate Kuijpers
  8. Petra v. Maasakkers – Simmer
  9. Esther Markgraaf – Simmer (halve wedstrijden)
  10. Anita Merks
  11. Maria Merks (alleen training)
  12. Nelly Scheepens
  13. Esther Vervoort
  14. Patricia v.d. Vorst – Tijssen

 

PROGRAMMA/UITSLAGEN  VELDCOMPETITIE NAJAAR  2017

 Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
06 sept.  19.30u.  Corridor 2  Be Quick 5 – 4 v. Gentlaan, Breugel
13 sept.  20.00u.  Korloo  Corridor 2  7 – 6 De Hoef, Loosbroek
20 sept.  19.30u.  Corridor 2  Korfrakkers 3 – 3 v. Gentlaan, Breugel
27 sept.  20.00u.  Klick’15  Corridor 2 6 – 4 Schapendreef, Landhorst
04 okt.  19.30u.  Corridor 2  Flamingo’s 0 – 7 v. Gentlaan, Breugel
11 okt.  20.00u.  Avanti  Corridor 2 2 – 11 De Leemput, Schijndel

PROGRAMMA/UITSLAGEN  VELDCOMPETITIE VOORJAAR  2017

 Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
05 april  20.00u.  Corridor 2  Be Quick Afgelast v. Gentlaan 2a, Breugel
12 april  20.00u.  Korloo  Corridor 2 2 – 2 De Hoef, Dorpsstraat 15, Loosbroek
26 april  20.00u.  Corridor 2  Blauw Wit Afgelast v. Gentlaan 2a, Breugel
03 mei  20.00u.  Klick ’15  Corridor 2 Afgelast Schapendreef 1, Landhorst
10 mei  20.00u.  Flash  Corridor 2 8 – 5 Jacobskamp, Hooidonkse-
straat 8, Den Dungen
17 mei  19.30u.  Corridor 2  Flamingo’s 3 – 7 v. Gentlaan 2a, Breugel

PROGRAMMA/UITSLAGEN  ZAALCOMPETITIE WINTER  2016/2017

 Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
09 nov.  21.00u.  Korfrakkers  Corridor 10 – 1 Ter AA, Den Uil 1, Erp
16 nov.  20.00u.  Corridor  Flash 4 – 6 De Landing, Son
30 nov.  19.00u.  Korloo  Corridor 8 – 5 De Zaert, Heilige Stokstr. 1, Heeswijk-Dinther
14 dec.  20.00u.  Corridor  Blauw Wit 6 – 7 De Landing, Son
21 dec.  20.00u.  Corridor  Korloo 3 – 7 De Landing, Son
25 jan.  20.00u.  Corridor  Flamingo’s 1 – 7 De Landing, Son
1 febr.  21.00u.  Flamingo’s  Corridor 7 – 2 Zwijssen, Prins Willem-Alexanderpark 15, Veghel
15 febr.  21.00u.  Prinses Irene  Corridor 8 – 2 Overbeek, De Hoef 23a, Nistelrode
5 mrt.  10.30u.  B.M.C.  Corridor 11 – 6 De Run, Runweg 11, Berlicum
15 mrt.  20.00u.  Corridor  Klick ’15  1 – 1 De Landing, Son

 

Lees meer