Zaalwacht / Vervoer jeugd 2017/2018

Vervoer onderling ruilen s.v.p. bij wegwerkzaamheden of slechte weersomstandigheden graag contact opnemen met de coach
Bij thuiswedstrijden A1 en B1 een uur voor aanvang aanwezig zijn. C1 45 minuten en D1, E1 en F1 een half uur.
De namen in het blauw zijn voor de zaalwacht, bij 3 namen is het een thuiswedstrijd in een zaal buiten het dorp, de eerste 2 namen zijn zaalwacht, de derde rijdt. Bij 1 naam is er een combinatie met een ander team (b.v. E1 met F1 en E2 met E3)
Telefoonnummer De Landing 0499-472855, de Bongerd 0499-476779
Een wit t-shirt meenemen bij een wedstrijd met een ** (tegenstander speelt in groen)

JUNIOREN A1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 16:45 Corridor A1 BMC A1 De Landing, Son Gevers/Hopkins
18-11-17 16:35 Altior A2** Corridor A1 De Zaert,Heeswijk-Dinther 15:00 Pijnenburg/Schoonen/Swinkels
25-11-17 16:25 Corridor A1 DSV A3 De Landing, Son vd Hurk/v Maasakkers
02-12-17 10:45 Celeritas(S)A1 Corridor A1 De Dioscuren, Schijndel 09:25 vd Avoort/vd Heijden/Verstappen
09-12-17 12:40 Avanti(S) A1 Corridor A1 De Dioscuren, Schijndel 11:20 Wilkens/Hopkins/vd Hurk
06-01-18 11:30 Tuldania A1** Corridor A1 Hercules, Diessen 10:00 Gevers/v Maasakkers/Verstappen
13-01-18 13:00 BMC A1 Corridor A1 De Run, Berlicum 11:45 vd Avoort/Swinkels/Schoonen
20-01-18 Corridor A1 Altior A2 Schoonen/v Maasakkers/Pijnenburg
27-01-18 14:30 DSV A3 Corridor A1 Hercules, Diessen 13:00 vd Heijden/Wilkens/Gevers
03-02-18 14:40 Corridor A1 Celeritas(S)A1 De Klumper, Lieshout 13:30 vd Avoort/Verstappen/vd Hurk
17-02-18 16:40 Corridor A1 Tuldania A1 De Landing, Son Pijnenburg/Wilkens
10-03-18 16:50 Corridor A1 Avanti(S) A1 De Landing, Son vd Heijden/Swinkels

 

ASPIRANTEN B1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 15:35 Corridor B1 Odisco B1 De Landing, Son Bosman/Buurman
18-11-17 11:00 Winty B1 Corridor B1 De Ladder, Knegsel 09:30 Hopkins/Kremers/Markgraaf
25-11-17 15:15 Corridor B1 Tuldania B1 De Landing, Son Megens/Pijnenburg
2-12-17 11:00 NeCa B2 Corridor B1 Eureka. Hapert 09:30 Roovers/Sanders/van Haandel
9-12-17 16:00 DDW B2 Corridor B1 Sporthuis Reusel, Reusel 14:25 Bosman/van Haandel/Markgraaf
23-12-17 10:05 Flamingo’s B2 Corridor B1 D’n Ekker, Beek en Donk 08:50 Buurman/Pijnenburg/Roovers
13-01-18 13:00 Odisco B1 Corridor B1 Streepen, St.Oedenrode 11:45 Hopkins/Bosman/Sanders
18-01-18 18:15 Corridor B1 Winty B1 De Landing,Son Sanders/Markgraaf
27-01-18 13:30 Tuldania B1** Corridor B1 Hercules, Diessen 12:00 Buurman/Kremers/Megens
17-02-18 15:30 Corridor B1 NeCa B2 De Landing, Son van Haandel/Hopkins
10-03-18 15:50 Corridor B1 Flamingo’s B2 De Landing, Son Roovers/Megens
17-03-18 16:55 Corridor B1 DDW B2 De Landing, Son Bosman/Sanders

 

Aspiranten C1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 14:25 Corridor C1 DSV C1 De Landing, Son Krayo/Kapteijns
18-11-17 15:40 Corridor C1 Klimroos C2 De Landing, Son Schalken/Swinkels
02-12-17 14:20 VVO C1 Corridor C1 Eureka, Hapert 13:05 vd Vorst/Schalken/vd Hurk
09-12-17 10:00 Bladella C1 Corridor C1 Sporthal X-sport, Bladel 08:45 Kapteijns/vd Aa/Swinkels
16-12-17 14:50 Corridor C1 BIO C1 De Klumper, Lieshout 13:55 vd Hurk/vd Aa/Krayo
13-01-18 11:30 DSV C1 Corridor C1 Hercules, Diessen 10:15 vd Aa/vd Vorst/Krayo
20-01-18 11:00 Vessem C2** Corridor C1 De Ladder, Knegsel 09:45 Schalken/Kapteijns/vd Hurk
17-02-18 14:25 Corridor C1 Bladella C1 De Landing,Son vd Laar/vd Vorst
24-02-18 13:00 Klimroos C2 Corridor C1 D’n Anloop, Hoogeloon 10:45 vd Laar/vd Hurk/Swinkels
03-03-18 11:00 BIO C1 Corridor C1 Den Ekkerman, Veldhoven 09:50 vd Laar/Krayo/Schalken
10-03-18 13:50 Corridor C1 VVO C1 De Landing, Son Kapteijns/Swinkels
17-03-18 15:45 Corridor C1 Vessem C2 De Landing, Son vd Aa/vd Laar

 

Pupillen D1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
18-11-17 16:50 Corridor D1 Tovido D1 De Landing, Son Bevers/van Rooij
25-11-17 14:10 Corridor D1 Sprd.Girls D1 De Landing, Son Cosijns/van Roon
30-11-17 18:15 Corridor D1 Rosolo D3 De Landing, Son Baijens/Kreijveld
09-12-17 10:30 NDZW D1 Corridor D1 Die Heygrave, Vlijmen 09:30 Baijens/Cosijns/Manders
16-12-17 10:00 Tovido D1 Corridor D1 De Sprankel, Haaren 09:00 Kapteijns/van Rooij/van Deursen
06-01-18 15:00 Rosolo D3 Corridor D1 Sporthuis Reusel, Reusel 13:55 Spapens/van Hoof/van Roon
13-01-18 17:30 Corridor D1 Tuldania D1 De Klumper, Lieshout 16:50 Manders/Spapens/Kreijveld
20-01-18 10:00 Tuldania D1** Corridor D1 Hercules, Diessen 09:05 Bevers/van Deursen/van Hoof
27-01-18 10:00 Sprd.Girls D1 Corridor D1 De Kemmer, Oirschot 09:10 van Roon/Spapens/Baijens
03-02-18 10:00 Flash D1** Corridor D1 De Misse, Den Dungen 09:00 Manders/van Rooij/Cosijns
10-03-18 14:50 Corridor D1 Flash D1 De Landing, Son van Deursen/Kreijveld
17-03-18 14:35 Corridor D1 NDZW D1 De Landing, Son van Hoof/Kapteijns

 

Pupillen E1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 09:15 Korfrakkers E2 Corridor E1 Ter Aa, Erp 08:15 Brekelmans/Eker
18-11-17 14:25 Corridor E1 Korloo E1 De Landing, Son Kapteijns/F1
25-11-17 12:00 JES E1 Corridor E1 Gymzaal De Horst,Venhorst 11:00 Loosschilder/Schalken
23-12-17 13:00 Corridor E1 KVS ’17 E1 De Bongerd, Breugel Megens/Eker
06-01-18 09:00 Avanti (S) E1 Corridor E1 Dioscuren,Castor, Schijndel 08:10 Kapteijns/Schalken
20-01-18 12:00 Korloo E1 Corridor E1 Gymzaal Loosbroek 11:00 Megens/Brekelmans
27-01-18 10:15 Corridor E1 JES E1 De Bongerd, Breugel Loosschilder/Brekelmans
03-02-18 09:00 Celeritas(S)E1 Corridor E1 Dioscuren,Pollux,Schijndel 08:10 Eker/Kapteijns
17-02-18 13:15 Corridor E1 Avanti (S) E1 De Landing, Son Loosschilder/F1
03-03-18 10:00 KVS ’17 E1 Corridor E1 Dioscuren,Castor,Schijndel 09:10 Loosschilder/Kapteijns
10-03-18 12:55 Corridor E1 KorfrakkersE2 De Landing, Son Eker/E2
17-03-18 13:25 Corridor E1 Celerita(S)E1 De Landing, Son Schalken/F1

 

Pupillen E2

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 12:05 Klimop (A) E1 Corridor E2 De Schop, Asten 11:05 van Haandel/vd Vorst
18-11-17 13:15 Corridor E2 DAKOS E1 De Landing, Son Martens/E3
02-12-17 9:00 DAKOS E1 Corridor E2 De Postel, Someren 07:55 Jonker/Martens
09-12-17 9:00 Peelkorf E1 Corridor E2 De Wetteling,hal 1,Venray 07:50 vd Vorst/Mc Donalds
16-12-17 12:05 ODC E1 Corridor E2 De Schop, Asten 11:05 Mc Donalds/van Haandel
23-12-17 12:00 Corridor E2 Klimop (A) E1 De Bongerd, Breugel Jonker/Martens
06-01-18 12:45 Melderslo E1 Corridor E2 De Berkel, Horst 11:25 Mc Donalds/van Haandel
03-02-18 9:00 Swift (V) E1 Corridor E2 Vilgaard, Velden 07:40 Jonker/Marttens
17-02-18 12:10 Corridor E2 Melderslo E1 De Landing, Son Mc Donalds/E3
24-02-18 11:25 Corridor E2 Swift (V) E1 De Bongerd, Breugel vd Vorst/Martens
10-03-18 12:55 Corridor E2 Peelkorf E1 De Landing, Son Jonker/E1
17-03-18 12:15 Corridor E2 ODC E1 De Landing, Son van Haandel/E3

 

Pupillen E3

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
11-11-17 09:15 KorfrakkersE3 Corridor E3 Ter Aa, Erp 08:15 van Son/Sprokholt
18-11-17 13:15 Corridor E3 Odisco E1 De Landing, Son van Lier/E2
09-12-17 10:30 Flamingo’sE2 Corridor E3 De Klumper, Lieshout 09:50 Hendriks/van Roon
23-12-17 11:00 Corridor E3 Altior E2 De Bongerd, Breugel van Roon/van Son
13-01-18 13:00 Emos E1 Corridor E3 De Eeght, Schaijk 12:00 Sprokholt/van Roon
20-01-18 09:30 Odisco E1 Corridor E3 De Loop’r, St.Oedenrode 08:45 van Lier/van Son
03-02-18 11:00 Tovido E1 Corridor E3 Gymz.Wilibrordussch.Esch 10:00 Sprokholt/Hendriks
17-02-18 12:10 Corridor E3 Emos E1 De Landing,Son Hendriks/E2
24-02-18 10:15 Corridor E3 Flamingo’sE2 De Bongerd, Breugel van Lier/Sprokholt
03-03-18 11:30 Altior E2** Corridor E3 De Zaert,Heeswijk-Dinther 10:40 Hendriks/van Lier
10-03-18 10:00 Corridor E3 Tovido E1 De Landing, Son van Roon/F1
17-03-18 12:15 Corridor E3 Korfrakkers E3 De Landing, Son van Son/E2

 

Pupillen F1

DATUM TIJD WEDSTRIJD LOCATIE Vertrek VERVOER / ZAALWACHT
18-11-17 14:25 Corridor F1 Rust Roest F3 De Landing, Son Braam/E1
25-11-17 13:00 Corridor F1 NeCa F1 De Landing, Son Brekelmans/vd Voort
9-12-17 11:40 DOT (O) F2 Corridor F1 Mondriaan, DOT, Oss 10:40 van Lier/Verhagen
6-01-18 10:00 Be Quick F2 Corridor F1 Nuland, Nuland 08:55 Brekelmans/Kremers
13-01-18 11:05 Rust Roest F3 Corridor F1 Strijphal, veld1, Eindhoven 10:15 Braam/vd Voort
20-01-18 09:00 KVS ’17 F1 Corridor F1 Dioscuren, Schijndel 08:10 Oomes/Verhagen
17-02-18 13:15 Corridor F1 KVS ’17 F1 De Landing, Son van Lier/E1
03-03-18 10:00 NeCa F1 Corridor F1 De Poel, Netersel 08:55 vd Voort/Oomes
10-03-18 10:00 Corridor F1 Be Quick F2 De Landing, Son Kremers/E3
17-03-18 13:25 Corridor F1 DOT (O) F2 De Landing, Son Verhagen/E1
Lees meer