define( 'WPCACHEHOME', '/home/jukeboxh/public_html/dkvdecorridor.nl/wp-content/plugins/wp-super-cache/' ); Competitieprogramma Recreanten

Competitieprogramma Recreanten

PROGRAMMA / UITSLAGEN  VELDCOMPETITIE NAJAAR  2019

Recreanten 1

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
04 sept  20.00u.  Dakos  Corridor 1 8 – 7 De Plagge, Kerkendijk 148, Someren
11 sept  20.30u.  Corridor 1  DSV 4 – 3 v. Gentlaan 2a, Breugel
18 sept  20.00u.  Be Quick  Corridor 1 5 – 9 ’t Duintje, Duyn en Daelseweg 16a, Nuland
25 sept  20.30u.  Corridor 1  Kraanvogels 3 – 3 v. Gentlaan 2a, Breugel
09 okt.  20.30u.  Corridor 1  Korfrakkers 4 – 6 v. Gentlaan 2a, Breugel
23 okt.  20.00u.  Odisco  Corridor 1 7 – 7 Den Ekker 1, Sint-Oedenrode

Recreanten 2

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
11 sept  19.30u.  Corridor 2  Odisco 2 – 8 v. Gentlaan 2a, Breugel
18 sept  20.00u.  Avanti  Corridor 2 6 – 1 De Leemput, Oude Molenheide 12, Schijndel
25 sept  19.30u.  Corridor 2  Be Quick 2 – 4 v. Gentlaan 2a, Breugel
02 okt.  20.00u.  Flash  Corridor 2 6 – 8 Jacobskamp, Hooidonksestraat 8, Den Dungen
09 okt  19.30u.  Corridor 2  Prinses Irene Afgelast v. Gentlaan 2a, Breugel
23 okt.  20.00u.  Korloo  Corridor 2 11-1 De Hoef, Dorpsstraat 15, Loosbroek

PROGRAMMA / UITSLAGEN  ZAALCOMPETITIE WINTER  2018 / 2019

Recreanten 1

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
07 nov.  20.00u.  BIO  Corridor 1 6 – 5 Den Ekkerman, Wal 150, Veldhoven
21 nov.  21.00u. Prinses Irene  Corridor 1 7 – 3 De Overbeek, De Hoef 23A, Nistelrode
28 nov.  20.00u.  Corridor 1  Korloo 11 – 2 De Landing, Son en Breugel
12 dec.  19.30u.  Klineca  Corridor 1 5 – 4 D’n Aanloop, Maalderij 3, Hoogeloon
09 jan.  20.00u.  Corridor 1  Rietvogels 7 – 8 De Landing, Son en Breugel
23 jan.  20.00u.  Corridor 1 Prinses Irene 6 – 7 De Landing, Son en Breugel
06 febr  20.30u.  Korfrakkers  Corridor 1 7 – 5 Ter AA, Den Uil, Erp
13 febr  20.00u.  Corridor 1  Rosolo 7 – 2 De Landing, Son en Breugel
27 febr  20.00u.  Corridor 1  DAW 6 – 1 De Landing, Son en Breugel
20 mrt.  20.30u.  Be Quick  Corridor 1 5 – 13 Sportiom, Victorialaan 10, Den Bosch

Recreanten 2

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
21 nov.  21.00u.  DAW  Corridor 2 7 – 4 De Hekel, Vlasroot 35, Zeeland
28 nov.  20.30u.  Be Quick  Corridor 2 Niet gespeeld Sportiom, Victorialaan 10, Den Bosch
12 dec.  20.00u.  Corridor 2  Korfrakkers 4 – 14 De Landing, Son en Breugel
16 jan.  20.00u.  Corridor 2  Be Quick 5 – 6 De Landing, Son en Breugel
23 jan.  19.00u.  Korloo  Corridor 2 3 – 3 De Zaert, H. Stokstraat 1, Heeswijk Dinther
30 jan.  20.00u.  Corridor 2  DAW Afgelast De Landing, Son en Breugel
06 febr  21.00u. Prinses Irene  Corridor 2 Afgelast De Overbeek, De Hoef 23A, Nistelrode
20 febr  20.00u.  Corridor 2  Flash 7 – 4 De Landing, Son en Breugel
13 mrt.  20.00u.  Corridor 2  Flamingo’s 1 – 10 De Landing, Son en Breugel
20 mrt.  21.00u.  Altior  Corridor 2 5 – 7 De Zaert, H. Stokstraat 1, Heeswijk Dinther

Lees meer