define( 'WPCACHEHOME', '/home/jukeboxh/public_html/dkvdecorridor.nl/wp-content/plugins/wp-super-cache/' ); Competitieprogramma Recreanten

Competitieprogramma Recreanten

PROGRAMMA / UITSLAGEN  ZAALCOMPETITIE WINTER  2019 / 2020

Recreanten 1

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
27 nov.  20.00u.  Corridor R1  BIO 5 – 7  De Landing,             Son en Breugel
11 dec.  20.00u.  Corridor R1  Altior 3 – 3  De Landing,           Son en Breugel
08 jan.  20.00u.  Corridor R1  Kraanvogels 5 – 2  De Landing,               Son en Breugel
22 jan.  19.45u.  Klineca  Corridor R1 9 – 4  Eureka,               Hapert
29 jan.  20.00u.  Corridor R1  Odisco 7 – 11  De Landing,             Son en Breugel
12 febr  20.45u.  Be Quick  Corridor R1    Sportiom,                 ‘s-Hertogenbosch
04 mrt.  20.00u.  Corridor R1  Korfrakkers    De Landing,               Son en Breugel
zondag 15 mrt.  10.30u.  Flamingo’s   Corridor R1    De Klumper,   Lieshout
18 mrt.  21.00u.  Dakos  Corridor R1    Varendonck,   Someren

Recreanten 2

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
13 nov.  20.00u.  Corridor R2  DAW 1 – 9  De Landing,           Son en Breugel
27 nov.  20.00u.  Odisco  Corridor R2 14 – 1  De Streepen,           St-Oedenrode
04 dec.  20.00u.  Corridor R2  Be Quick 3 – 8  De Landing,           Son en Breugel
18 dec.  21.00u.  DAW  Corridor R2 7 – 2  De Hekel,                     Zeeland
15 jan.  20.00u.  Corridor R2  Flash 6 – 10  De Landing,           Son en Breugel
29 jan.  19.00u.  Altior  Corridor R2    De Zaert,         Heeswijk-Dinther
19 febr  20.00u.  Corridor R2  Avanti    De Landing,           Son en Breugel
11 mrt.  20.00u.  Korloo  Corridor R2    De Zaert,           Heeswijk-Dinther
18 mrt.  20.00u.  Korfrakkers  Corridor R2    Ter Aa,                     Erp
25 mrt.  20.00u.  Corridor R2  Odisco    De Landing,           Son en Breugel

PROGRAMMA / UITSLAGEN  VELDCOMPETITIE NAJAAR  2019

Recreanten 1

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
04 sept  20.00u.  Dakos  Corridor 1 8 – 7 De Plagge, Kerkendijk 148, Someren
11 sept  20.30u.  Corridor 1  DSV 4 – 3 v. Gentlaan 2a, Breugel
18 sept  20.00u.  Be Quick  Corridor 1 5 – 9 ’t Duintje, Duyn en Daelseweg 16a, Nuland
25 sept  20.30u.  Corridor 1  Kraanvogels 3 – 3 v. Gentlaan 2a, Breugel
09 okt.  20.30u.  Corridor 1  Korfrakkers 4 – 6 v. Gentlaan 2a, Breugel
23 okt.  20.00u.  Odisco  Corridor 1 7 – 7 Den Ekker 1, Sint-Oedenrode

Recreanten 2

Datum  Tijd  Team  Team Uitslag   Plaats
           
11 sept  19.30u.  Corridor 2  Odisco 2 – 8 v. Gentlaan 2a, Breugel
18 sept  20.00u.  Avanti  Corridor 2 6 – 1 De Leemput, Oude Molenheide 12, Schijndel
25 sept  19.30u.  Corridor 2  Be Quick 2 – 4 v. Gentlaan 2a, Breugel
02 okt.  20.00u.  Flash  Corridor 2 6 – 8 Jacobskamp, Hooidonksestraat 8, Den Dungen
09 okt  19.30u.  Corridor 2  Prinses Irene Afgelast v. Gentlaan 2a, Breugel
23 okt.  20.00u.  Korloo  Corridor 2 11-1 De Hoef, Dorpsstraat 15, Loosbroek

Lees meer